Výsledky ZOH 2014 - 12.2.
Sjezd - ženy
1. Mazeová (Slovin.) a Gisinová (Švýc.) obě 1:41,57
3. Gutová (Švýc.) -0,10
4. Merighettiová (It.) -0,27
5. Suterová (Švýc.) -0,37
6. Sejerstedová (Nor.) -0,44
7. Miklósová (Maď.) -0,71
8. Mancusová (USA) -0,99
9. Hospová (Rak.) -1,05
10. Štuhecová (Slovin.) -1,08
21. Křížová (ČR) -1,90
Saně - dvojice muži
1. Wendl, Arlt (Něm.) 1:38,933 min. (49,373+49,560)
2. A. Linger, W. Linger (Rak.) -0,522 (49,685+49,770)
3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,857 (49,880+49,910)
4. Walker, Snith (Kan.) -0,907 (49,857+49,983)
5. Denisjev, Antonov (Rus.) -1,016 (49,936+50,013)
6. Oberstolz, Gruber (It.) -1,086 (49,976+50,043)
7. Rieder, Rastner (It.) 1,106 (50,064+49,975)
8. Eggert, Benecken (Něm.) -1,285 (50,274+49,944)
9. Južakov, Machnutin (Rus.) -1,404 (50,068+50,269)
10. Gudramovičs, Kalnins (Lot.) -1,529 (50,388+50,074)
13. A. Brož, L. Brož (ČR) -2,119 (50,665+50,387)
Severská kombinace střední můstek
1. Frenzel (Něm.) 23:50,2
2. A. Watabe (Jap.) -4,2
3. Krog (Nor.) -8,1
4. Pittin (It.) -9,3
5. Moan (Nor.) -12,7
6. Rydzek (Něm.) -17,3
7. Runggaldier (It.) -19,7
8. Riessle (Něm.) -29,4
9. Edelmann (Něm.) -37,0
10. Klemetsen (Nor.) -38,2
.23. Churavý (ČR) -1:41,9
25. Slavík (ČR) -1:53,2
29. Dvořák (ČR) -2:08,4
32. Portyk (ČR) -2:27,0
Snowboarding U rampa - ženy
1. Farringtonová (USA) 91,75
2. Brightová (Austr.) 91,50
3. Clarková (USA) 90,75
4. Teterová (USA) 90,50
5. Okadaová (Jap.) 85,50
6. Cchaj Süe-tchung (Čína) 84,25
7. Rodriguezová (Fr.) 79,50
8. Li Šuang (Čína) 73,25
9. Liou Ťia-jü (Čína) 68,25
10. Thovexová (Fr.) 67,00
16. Pančochová (ČR) vyřazena v semifinále.
Krasobruslení - sportovní dvojice
1. Volosožarová, Traňkov (Rus.) 236,86
2. Stolbovová, Klimov (Rus.) 218,68
3. Savchenková, Szolkowy (Něm.) 215,78
4. Čching Pchang, Ťien Tchung (Čína) 209,88
5. Mooreová-Towersová, Moscovitch (Kan.) 202,10
6. Bazarovová, Larionov (Rus.) 199,60
7. Duhamelová, Radford (Kan.) 199,53
8. Čcheng Pcheng, Chao Čang (Čína) 195,72
9. Castelliová, Schnapir (USA) 187,82
10. Jamesová, Cipres (Fr.) 179,43
Rychlobruslení 1000 m - muži
1. Groothuis (Niz.) 1:08,39 min.
2. Morrison (Kan.) 1:08,43
3. M. Mulder (Niz.) 1:08,74
4. Ihle (Něm.) 1:08,86
5. Schwarz (Něm.) 1:08,89
6. Verweij (Niz.) 1:09,09
7. Kuzin (Kaz.) 1:09,10
8. Davis (USA) 1:09,12
9. Hansen (USA) 1:09,21
10. Tuitert (Niz.) 1:09,29